Mine Kılıç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Eşi?

Mine Kılıç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi eşi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Mine Kılıç’tan söz edeceğiz.

Mine Kılıç Kimdir?

  • Oyuncu.

16 Mayıs 1986 tarihinde Mersin’de dünyaya gelen Mine Kılıç, oyunculuk eğitimini Türker İnanoğlu Sinema ve Televizyon Eğitim Vakfı’nda almış, ardından da Şahika Tekand Stüdyo’da da yine eğitimlerine devam etmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Gizem Ergün Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Oyunculuk kariyerine 2007 yılında Oyun Bitti adlı dizi ile başlayan Mine Kılıç, daha sonra ise Al Yazmalım, Beni Böyle Sev, Beyaz Gece, Aile İşi, Bana Sevmeyi Anlat, 8. Gün gibi çeşitli dizilerde görev almış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Mine Kılıç, son olarak da Ağlama Anne adlı dizide rol almıştır.

İlk sinema filmi deneyimini ise 2009 yılında Büşra adlı filmde yaşamış, ardından 2016 yılında Durak ve 2019 yılında New York in New York adlı sinema filminde görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Aybüke Nur Demirci (Özkul) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu Mine Kılıç, 1.70 boyundadır ve 56 kilodur.

Hangi Projelerde Görev Aldı?

  • New York In New York
  • Aile İşi
  • Beni Böyle Sev
  • Al Yazmalım
  • Oyun Bitti

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mine Kılıç hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, eşi var mı sevgilisi evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Serkan Rutkay Ayıköz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler?

Mine Kılıç ile İlgili Aramalar

Google’da Mine Kılıç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; mine kılıç aslen nereli, mine kılıç kaç yaşında, mine kılıç kimdir nerelidir, mine kılıç boyu kaç, mine kılıç evli mi bekar mı, mine kılıç instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara