Zeynep Melis Girşen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Zeynep Melis Girşen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Zeynep Melis Girşen’den söz edeceğiz.

Zeynep Melis Girşen Kimdir?

  • Oyuncu.

7 Temmuz 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Zeynep Melis Girşen, ilk çocukluk dönemini Antalya’da yaşamıştır. Sonrasında ailesi ile beraber İstanbul’a taşınan Zeynep Melis Girşen, lise eğitimini bitirdikten sonra lisans eğitimini de Kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi ve Sosyoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Zeynep Melis Girşen, ilk oyunculuk deneyimini ise 2008 senesinde Pulsar adlı dizide Ayşe rolüyle yaşamıştır.

Daha sonra 2015 yılında Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide oynadığı Merve karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı ve güzel oyuncu Zeynep Melis Girşen, son olarak 2018 senesinde 4N1K: Yeni Başlangıçlar adlı dizide İrem Adenci karakterine hayat vermiştir.

Hangi Dizilerde Oynadı?

  • 2018 4N1K: Yeni Başlangıçlar İrem Adenci TV Dizisi
  • 2015 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Merve TV Dizisi
  • 2015 Acil Aşk Aranıyor TV Dizisi
  • 2012 Arka Sokaklar TV Dizisi
  • 2008 Pulsar Ayşe TV Dizisi

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Zeynep Melis Girşen 1.59 cm boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Zeynep Melis Girşen hakkında merak edilen sevgilisi var mı, aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Zeynep Melis Girşen ile İlgili Aramalar

Google’da Zeynep Melis Girşen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Zeynep Melis Girşen Büşra Cebe Zeynep Melis Girşen kaç yaşında Zeynep Melis Girşen Instagram Zeynep Melis Girşen Oynadığı Diziler Zeynep Melis Girşen sevgilisi Kimdir, zeynep melis girşen aslen nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting