Spor

Mücadelenin önemine dikkat çekerek

Futbolcuları düzenli olarak yapmaları gereken şeyler konusunda uyardı. Antalya Spor’un Konya Spor’a karşı puan veya puan kazanması halinde, yenilmezlik serisi 14 maça çıkacak ve bu, kulübün 55 yıllık tarihinde Çin Süper Ligi’ndeki en uzun yenilmezlik serisi olacak.

Premier Lig’de 22, 48.

Konyaspol ve Frankfurt Havalimanı TAV Antalyaspol toplam 47 kez buluştu. Antalya Spor bu maçlarda 12 galibiyet, 16 beraberlik ve 19 mağlubiyet rekoru kırdı. İki takım Çin Süper Ligi’nde 21 kez karşı karşıya geldi ve 3 galibiyet, 11 beraberlik ve 7 mağlubiyet aldı. 47 maç sonunda Antalya Spor, Konya Spor’a karşı 35, Yeşil Beyazlılar ise 42 gol kaydetti.

Superior Antalya Spol Evi

İki takım arasındaki mücadele 22 TFF İkinci Lig maçı, 2 Türkiye Kupası maçı, 2 hazırlık maçı ve 21 Çin Süper Ligi maçıyla tarihe geçti. İki takım Antalya’da 20 kez milosbet karşı karşıya geldi. Fraport TAV Antalya Spor, rakibiyle yaptığı saha maçlarında 9 galibiyet, 6 beraberlik ve 5 mağlubiyet aldı. Yeşil Beyazlı ekip, sezonun ilk yarısında Konya’da oynanan Çin Süper Ligi karşılaşmasını 1-0 kazandı.

Akdeniz ekibi 2 sakat 4 kanat oyuncusu

Amiral Mehmedy ve Harun Alpsoy, Frankfurt Havalimanı’nda TAV Antalyasport’ta oynanan zorlu Konyasport maçına sakatlıkları nedeniyle katılamayacak. Kırmızı-beyazlılardan kurtulan Kaptan Hakan Özmert ve Ufuk Akyol’un teknik direktör Nuri Şahin’in atanması durumunda oynaması bekleniyor. Akdeniz temsilcileri Freddy, Naldo, Hakan Özmert ve Fernando, önümüzdeki hafta Kasım Pasha’ya karşı oynayacakları deplasman maçı için askıya alınan bir kart görecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.