Biyografi

Muhabir Aynur Bayram Kimdir? Kaç Yaşında?

Halihazırda TRT bünyesinde muhabir olarak çalışan Aynur Bayram Kimdir? Kaç Yaşındadır? Nereli? Şimdi sizler için merak ettiğiniz ayrıntıları paylaşacağız.

27 Haziran 1980 yılında Bursa’da dünyaya gelen gazeteci Aynur Bayram, llise eğitimini dışarıdan bitirdikten sonra Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı bölümünden mezun olmuştur. Gazetecilik mesleğine program yapımcısı olarak 2007 yılında Dost TV’de başlamıştır. 2011 yılı seçimlerinde bağımsız milletvekili adayı olan Aynur Doğan, başörtüsü sorunu üzerine çalışmalar yürütmektedir. Muhtelif web sitelerinde de köşe yazarlığı yapmıştır. İşi sebebiyle Ankara ve çeşitli şehirlerde bulunsa da Bursa’da ikamet etmektedir.

Instagram hesabı üzerinden de (@aynurbayramjournalist) aktif olarak paylaşım yapmayı sürdüren gazeteci/muhabir Aynur Bayram hakkında daha geniş bilgilere ulaştıkça sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds