Osman Ataseven Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Osman Ataseven kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Osman Ataseven’den söz edeceğiz.

Osman Ataseven Kimdir?

  • Oyuncu.

1995 yılında dünyaya gelen Osman Ataseven, bu zamana kadar çeşitli dizi ve tiyatro oyunlarında rol almıştır. Oyunculuk eğitimlerini Sadri Alışık Kültür Merkezinde tamamlayan Osman Ataseven, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesinde tamamlamıştır. Bu zamana kadar birçok tiyatro oyununda görev alan Osman Ataseven, 2020 yılında ekranlara gelen ”Baraj” adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Tiyatro Oyunları

  • 2019 Baht Tiyatro- Canlı Maymun Lokantası
  • 2019 Asmalı Sahne – Aut
  • 2019 Asmalı Sahne – Manastır

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Osman Ataseven 1.81 m boyundadır ve 74 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Osman Ataseven, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Osman Ataseven hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Osman Ataseven ile İlgili Aramalar

Google’da Osman Ataseven ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; osman ataseven aslen nereli, osman ataseven kimdir nereli, osman ataseven boyu kaç, osman ataseven kilosu kaç, osman ataseven hangi dizilerde oynadı, osman ataseven instagram hesabı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle