Biyografi

Muhabir Betül Bilsel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Betül Bilsel kimdir nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi, eşi var mı, doğrum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı gazeteci ve spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Betül Bilsel’den söz edeceğiz.

Betül Bilsel Kimdir?

  • Muhabir.

1987 tarihinde dünyaya gelen Betül Bilsel, lisans eğitimine Hacettepe Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü’nde başlamış ve bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Daha sonra Anadolu Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler ve Meseleler üzerine eğitimine devam etmektedir.

Mesleki Kariyeri

2005 yılında TRT’de stajyer olarak göreve başlayan Betül Bilsel, burada 1 yıl çalışmıştır. Şubat 2008 ile 2009 yılları arasında Başkent TV’de çalışmış, Nisan 2019’da Beyaz TV’de görev almıştır. Bilsel, burada 2 yıldan uzun süre çalışmış daha sonra da Kanal A’ya transfer olmuştur. Bu kanal bünyesinde 4 yıl muhabir olarak çalışmış, ardından da 24 TV’ye geçiş yapmıştır. 24 TV’de 3 yıla yakın görev yapan Bilsel’in bir sonraki durağı ise Ankara Büyükşehir Belediyesi olmuştur. Aralık 2017’den Nisan 2019’a kadar burada muhabir pozisyonunda çalışan Bilsel, son olarak Eylül 2019’dan beri ATV’de muhabir olarak görev yapmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Betül Bilsel Ankara’da yaşamına devam etmektedir. Bilsel hakkında merak edilen aslen nereli, sevgilisi var mı, eşi kimdir, boyu kaç, annesi, babası var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Betül Bilsel ile İlgili Aramalar

Google’da Betül Bilsel ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; betül bilsel atv, betül bilsel kaç yaşında, betül bilsel aslen nereli, betül bilsel evli mi bekar mı, betül bilsel instagram hesabı, betül bilsel atv muhabiri kimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds