Biyografi

Muhabir Sena Süeda Aksoylu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Sena Süeda Aksoylu kimdir, nerei ve kaç yaşındai boyu kaç, sevgilisi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sena Süeda Aksoylu’dan söz edeceğiz.

Sena Süeda Aksoylu Kimdir?

  • Muhabir.

ATV Ana Haber muhabiri Sena Süeda Aksoylu, 8 Nisan 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimine 2014 yılında Beykent Üniversitesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığı Bölümü’nde başlamış ve bölümden 2014 yılında mezun olmuştur. Aksoylu, henüz öğrencilik yıllarında Beykent TV’de stajyer muhabir olarak çalışmaya başlamıştır. Daha sonra Eylül 2016 ile Ekim 2016 tarihleri arasında Show TV’de stajyer muhabir olarak görev yapmıştır. Aksoylu, son olarak Ekim 2019’dan beri Turkuvaz Medya Grubu’nda (ATV, A Haber) muhabir olarak çalışmaktadır.

Başarılı muhabir, yaşamına İstanbul’da devam etmektedir. Doğum tarihi, yukarıda da belirttiğimiz gibi 8 Nisan 1995’tir. Koç burcudur. Instagram üzerinden de aktfi olarak paylaşımlarda bulunan Sena Süeda Aksoylu’nun bu platform üzerinde 1.500’den fazla takipçisi bulunmaktadır.

ATV Ana Haber Muhabiri olarak görev yapan ve başarılı bir şekilde görevinde devam eden Sena Süeda Aksoylu ile ilgili merak edilen aslen nereli, sevgilisi var mı, boyu kaç, annesi babası kimdir gibi detayları en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Sena Süeda Aksoylu ile İlgili Aramalar

Google’da Sena Süeda Aksoylu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; sena süeda aksoylu kaç yaşında, sena süeda aksoylu kimdir nerelidir, sena süeda aksoylu instagram hesabı, sena süeda aksoylu sevgilisi var mı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi