Biyografi

Muhabir Buse Deviren Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Buse Deviren kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Buse Deviren’den söz edeceğiz.

Buse Deviren Kimdir?

  • Muhabir.

Buse Deviren, lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Radyo-Televizyon ve Sinema Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk olarak Demiören Medya Grubu’nda ve CNN Türk’te stajyer olarak meslek hayatına başlayan Buse Deviren, sonrasında Demirören Medya Grubu’nda video editörü olarak çalışmıştır. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 3 yıl süreyle muhabir olarak çalışan Buse Deviren, Haziran 2022’den beri CNN Türk ekranlarında muhabir olarak çalışmaktadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Buse Deviren, muhabirlik çalışmalarına CNN Türk ekranlarında devam etmektedir. Başarılı muhabir Buse Deviren hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kim , evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, Buse Deviren, erişim tarihi: 20 Şubat 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi