Biyografi

Muhabir İlkay Dikici Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

İlkay Dikici kimdir, nereli ve kaç yaşında, en iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca İlkay Dikici’den söz edeceğiz.

İlkay Dikici Kimdir?

  • Muhabir.

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen İlkay Dikici, muhabir olarak bilinmektedir. İlkokul ve lise eğitimini Muğla’da tamamlayan İlkay Dikici, lisans eğitimini ise Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nde 2018 yılında tamamlamıştır. Öncesinde TVNET bünyesinde muhabir olarak çalışan İlkay Dikici, şimdilerde ise Habertürk ekranlarında muhabir olarak çalışmalarına devam etmektedir. Tecrübeli muhabir İlkay Dikici, ayrıca Sedanur Dikici ile evlidir.

Twitter hesabından da paylaşımlarda bulunan İlkay Dikici, muhabirlik çalışmalarına Habertürk’te devam etmekte; Kahramanmaraş depremlerinde bölgeden yaptığı canlı yayınlarla dikkat çekmektedir. Genç muhabir İlkay Dikici hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimdirkim.com, İlkay Dikici, erişim tarihi: 19 Şubat 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds