Biyografi

Savaş Kerimoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Savaş Kerimoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Savaş Kerimoğlu’ndan söz edeceğiz.

Savaş Kerimoğlu Kimdir?

  • Muhabir.

Aslen Ardahan Damallı olan Savaş Kerimoğlu, lisans eğitimini 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Kariyerine ilk olarak ATV’de muhabir olarak adıma atan Savaş Kerimoğlu, bu kurumda 9 yıl çalışmış; sonrasında Show TV’ye transfer olmuş ve bu kurumda haber müdürü olarak çalışmıştır. Burada da 10 yıl boyunca görev yapan Savaş Kerimoğlu, sonrasında Halk TV’ye geçmiştir. Savaş Kerimoğlu son olarak KRT TV’de meslek hayatına devam etmektedir. Savaş Kerimoğlu’nun ağabeyi Bülent Kerimoğlu Bakırköy Belediye Başkanıdır. Babası Celal Kerimoğlu’nu Kasım 2019’da kaybetmiştir. Eşi muhabir ve spiker Irmak Kerimoğlu’dur.

Twitter hesabından da paylaşımlarda bulunan Savaş Kerimoğlu, gazetecilik çalışmalarına KRT TV bünyesinde devam etmektedir. Başarılı gazeteci Savaş Kerimoğlu hakkında merak edilen kaç yaşında, annesi kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Savaş Kerimoğlu, erişim tarihi: 19 Şubat 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi