Biyografi

Azad Yılmaz Kimdir? Nereli? Ne İş Yapıyor?

 

Azad Yılmaz, sosyal medyada lüks yaşamı ile dikkat çeken iş adamı. Sosyal medya üzerinden paylaştığı video ve fotoğraflarla adından sıkça söz ettiren Azad Yılmaz kimdir? Ne iş yapıyor?

Azad Yılmaz Ne İş Yapıyor?

Bilindiği üzere Ulusoy Turizm, Ali Osman Ulusoy ve Ulusoy olmak üzere ikiye ayrılmıştı. Azad Yılmaz, Ulusoy Turizm’in tek varisi olarak görülüyor. Daha önce yine burada Ali Osman Ulusoy, Haluk Ulusoy, Saffet Ulusoy ve Yılmaz Ulusoy‘un biyografilerini yazmıştık.

Azad Yılmaz ile bu ve benzeri başlık ve açıklamalar gönderilerinden yola çıkarak hazırlanmıştır.

Bu videodan anlaşıldığı üzere Azad Yılmaz, lüks otomobil alım satımına da dahil olmuş. Da derken? Dahası da var.

 

 

Azad Yılmaz, sosyal medya üzerinden paylaştığı videolardan anlaşıldığı üzere bir petrol şirketinin yöneticisi veya bir petrol şirketinde üst düzey görevli. “İşimizi yapıyoruz” başlıklı videoda bir benzinlinin önünü yıkarken görüntüleniyor. Videonun ilerleyen dakikalarında petrol şirketinin “Lukoil” olduğu anlaşılıyor.

 

Lüks Yaşam ve Sosyal Medya

Bir tanıdığının açmış olduğu lokantaya giden ve burada balık pastırması ikram edilen Azad Yılmaz, daha sonra bir tomar doları çalışanlara dağıtmak üzere bir garsona veriyor.

 

Azad Yılmaz, Ulusoy Turizmin varisleri arasında gösteriliyor. 2008’de ayrılan ve üç ayrı şirket olarak yoluna devam eden Ulusoy Turizmin önde gelen isimleri ve kurucularından detaylı olarak söz ettik. Dileyenler bu isimleri sitemizde bulabilir. 

1982 Samsun doğumlu Azad Yılmaz, çoğu kişinin yaşamak istediği hayatı yaşıyor. Lüks oteller, otomobiller, lüks ve pahalı bir elbiseler, yiyecek ve içecekleri Yılmaz’ın Instagram hesabında bolca görmek mümkün. 

Gerek Instagram Storylerinden, gerekse Instagram gönderilerinden bu lüks yaşamını takipçileri ile paylaşan Azad Yılmaz’ın takipçi sayısı arttıkça kendisi hakkında merak edilen sorular da artıyor. Fakat bu yazımızda da sıkça belirttiğimiz gibi kendisi hakkında bildiklerimiz onun sosyal medya hesaplarından paylaştıkları ile sınırlı. 

Kendisi hakkında daha detaylı biyografik bilgileri  bulduğumuzda yine buradan siz değerli takipçilerimizi bilgilendireceğiz. 

Azad Yılmaz Nereli?

Hakkında birtakım araştırma yapılınca kendisinin Samsunlu bir iş adamı olduğu anlaşılıyor. Şu videosunda ise “memleketim” diyerek söylentiyi doğruluyor.

En azından kendi söylediklerine göre, iş dolayısıyla çıktığı iş gezilerinde, otellerden ve çeşitli apart, ev gibi yerlerden videolar çeken ve bu videoları sosyal medya üzerinden paylaşan Azad Yılmaz’ın 200 bine yakın takipçisi var. Azad Yılmaz’ın sosyal medyadaki şöhreti giderek artıyor.

Bekar olan Azad Yılmaz, 1982 doğumlu yani 36 yaşında.

Özellikle Kıbrıs, İstanbul, Samsun, Kayseri gibi yerlerden attığı videolar da Azad Yılmaz’ın YouTube hesabısında dikkat çeken videolar arasında yer alıyor.

 

 

Fakat gerek Instagram gerekse YouTube üzerinden paylaştığı video, resim ve gönderilerde iş hayatına ilişkin ayrıntı vermekten kaçınan Azad Yılmaz, herhangi bir kuruluşa da biyografi veya röportaj vermemiş. Şu an için sadece lüks yaşamı ve bu yaşamı oldukça sevdiği biliniyor. Samsunlu bir iş adamı olduğu ve en önemlisi para harcamayı sevdiğini. Kendince “seviyor bu hayatı”.

https://www.instagram.com/azadylmaz

Azad Yılmaz’ın Instagram hesabı için tıklayın. ⬆⬆

Bunlar da dikkatinizi çekebilir: 

Yılmaz Ulusoy Kimdir?

Ali Osman Ulusoy Kimdir? Hayatı Kardeşleri ve Çocukları

Instagram Fenomeni Gizem Tan Kimdir?

Elon Musk Kimdir?

Kedi Mari Kimdir? Nerelidir? Hangi Üniversitede Okuyor?

Mahir Düz Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.