Biyografi

Muhabir Musab Eryiğit Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli?

Musab Eryiğit kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Musab Eryiğit’ten söz edeceğiz.

Musab Eryiğit Kimdir?

  • Muhabir.

Lisans eğitimini Okan Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Musab Eryiğit, yüksek lisans eğitimini Central China Normal University’de aynı bölümde tammalamıştır. Musab Eryiğit, doktora eğitimine ise Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Ortadoğu Çalışmaları bünyesinde devam etmektedir. Bu zamana kadar birçok kurumda çalışan Musab Eryiğit, 3.5 yıl boyunca Kuzey Haber Ajansı’nda çalışan Musab Eryiğit, Mayıs 2019’dan beri TRT Haber bünyesinde Yurt Dışı Temsilcisi olarak çalışmaktadır.

Instagram ve Twitter hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Musab Eryiğit, muhabirliğe ve gazeteciliğe şu anda TRT Haber’de devam etmektedir. Tecrübeli muhabir Musab Eryiğit hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, Musab Eryiğit, erişim tarihi: 9 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.