Biyografi

Tülay Demir Oktay Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Tülay Demir Oktay kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yazarların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Tülay Demir Oktay’dan söz edeceğiz.

Tülay Demir Oktay Kimdir?

  • Yazar.

Hollanda’da doğup büyüyen Tülay Demir Oktay, eğitimini Hollanda Marnix Akademi Pedagojik Bilimler Bölümü’nde tamamlamıştır. My Core Talents isimli şirketle yetenekli genç ve çocukları keşfeden ve onların doğru mesleklere yönlendirilmesine yardımcı olmaktadır. Bu zamana kadar birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan Tülay Demir Oktay, Avrupa’ya Türk göçleri ile yaptığı projeleri sayesinde önemli başarılara imza atmıştır. Tülay Demir Oktay, ayrıca 8 yıl Hürriyet gazetesinde çalışan Tülay Demir Oktay, ayrıca 2021’de Kanal D’de bir programın sunuculuğunu yapmıştır. Yazar ve eğitimci Tülay Demir Oktay, 2021 Kasım’dan beri Daily Sabah’ta yazar olarak görev yapmaktadır. Tülay Demir Oktay’ın Keşke Deme ve Çocukken Ne Olmak İsterdin? isimli iki kitabı bulunmaktadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Tülay Demir Oktay’ın bu platform üzerinde 50 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Başarılı oyuncu Tülay Demir Oktay hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • tulaydemiroktay.com, Tülay Demir Oktay, erişim tarihi: 9 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds