Biyografi

Muhabir Oğulcan Atılkan Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

Oğulcan Atılkan kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Oğulcan Atılkan’dan söz edeceğiz.

Oğulcan Atılkan Kimdir?

  • Muhabir.

1 Aralık 1994 tarihinde Karabükte dünyaya gelen Oğulcan Atılkan, gazeteci ve muhabirdir. Lisans eğitimini Karabük Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Raylı Sistemler Mühendisliği ve Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Oğulcan Atılkan, muhabirlik kariyerine 2020’de başlamıştır. Oğulcan Atılkan, TRT Haber bünyesinde kariyerine devam etmektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Oğulcan Atılkan, gazetecilik çalışmalarına TRT Haber bünyesinde devam etmektedir. Oğulcan Atılkan hakkında merak edilen aslen nereli, babası kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • trthaber.com, Oğulcan Atılkan, erişim tarihi: 25 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi