Biyografi

Serkan Akcan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Serkan Akcan kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Serkan Akcan’dan söz edeceğiz.

Serkan Akcan Kimdir?

  • Muhabir.

Serkan Akcan, muhabir ve gazetecidir. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlayan Serkan Akcan, meslek hayatına 1993 yılında Fanatik Gazetesi’nde başlamıştır. Uzun yıllar boyunca basketbol yazarı olarak görev yapan Serkan Akcan, aynı zamanda spor müdürü olarak çeşitli kurumlarda da çalışmıştır. Ayrıca Fanatik gazetesinde yazar olarak çalışmalarına devam eden Serkan Akcan, ayrıca beIN Sports’ta da Elif Gökalp ile beraber sunduğu programla tanınmıştır. Serkan Akcan’ın hangi takımlı olduğu bilinmemektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Serkan Akcan, gazetecilik kariyerine beIN Sports ekranlarında devam etmektedir. Başarılı oyuncu Serkan Akcan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Serkan Akcan, erişim tarihi: 2 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi