Kerep Kahramantekin Kimdir? Neden Gündem Oldu?

Kerep Kahramantekin, gazeteci ve spiker Nevşin Mengü’yü sosyal medya üzerinden taciz eden 30 Mart Yerel Seçimlerinde Çorum’dan AK Parti Belediye Meclisi Üyesi Adayı gösterilen saldırgan.

Kerep Kahramantekin Kimdir? Kerep Kahramantekin Nereli? Kerep Kahramantekin Ne Yaptı? Kerep Kahramanekin Neden Gündem Oldu?

İlginizi Çekebilir:  Spor Mutsuz İnsanların Tercihidir

30 Mart Yerel Seçimleri öncesi AK Parti Çorum İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyesi Adayları arasında ismi geçen Kerep Kahramantekin, ünlü spiker Nevşin Mengü’ye sosyal medya üzerinden çirkin ithamlarda bulundu.

Çorum İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyesi Adayı gösterilen Kerep Kahramantekin, sosyal medya üzerinden Nevşin Mengü’ye sürekli olarak tacizde bulunmuş ve Nevşin Mengü de olayı kişisel hesabından şöyle duyurmuştu:

İlginizi Çekebilir:  Varlık Fonu Genel Müdürü: Bunun Adı Devlet A.Ş

Söz konusu şahsın profili ise şu şekilde:

Sosyal medyada, Twitter’dan Nevşin Mengü’ye çirkin ithamlarda bulunan Kerep Kahramantekin’e Nevşin Mengü, cevaben attığı twiti daha sonra silmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri - evden eve nakliyat