Biyografi

Muhabir Yiğitcan Karatepe Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Yiğitcan Karatepe kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yiğitcan Karatepe’den söz edeceğiz.

Yiğitcan Karatepe Kimdir?

  • Muhabir.

Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nde 2016 yılında tamamlayan Yiğitcan Karatepe, yüksek lisans eğitimini de yine aynı üniversitenin Siyasal İletişim Bölümü’nde tamamlamıştır. Stajyer olarak CNN Türk ve Habertürk’te görev yapan Yiğitcan Karatepe, sonrasında Gazi Üniversitesi bünyesinde fotomuhabir olarak 2 yıl çalışmıştır. Yiğitcan Karatepe, 2017’den beri TRT Haber’de muhabir olarak görev yapmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yiğitcan Karatepe, muhabirlik çalışmalarına TRT Haber bünyesinde devam etmektedir. Tecrübeli muhabir Yiğitcan Karatepe hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir, evli mi gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, Yiğitcan Karatepe, erişim tarihi: 4 Temmuz 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.