Biyografi

Muhabir Zeliha Selin Yıldırım Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Zeliha Selin Yıldırım kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Zeliha Selin Yıldırım’dan söz edeceğiz.

Zeliha Selin Yıldırım Kimdir?

  • Muhabir.

Tam adı Zeliha Selin Gökçek Yıldırım1983 tarihinde Ceylanpınar’da dünyaya gelen Zeliha Selin Yıldırım, muhabirdir. Lisans eğitimini 2007 yılında Başkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Zeliha Selin Yıldırım, 2011’den beri TRT bünyesinde muhabir olarak çalışmaktadır. Zeliha Selin Yıldırım aynı zamanda 2014’ten beri dış haberler biriminde görev yapmaktadır. Başarılı muhabir Zeliha Selin Yıldırım evlidir ve iki çocuk annesidir.

Twitter hesabından da paylaşımlarda bulunan Zeliha Selin Yıldırım, muhabirliğe TRT Haber bünyesinde devam etmektedir. Başarılı muhabir Zeliha Selin Yıldırım hakkında merak edilen boyu kaç, eşi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede paylaşacağız.

kaynakça:

  • trthaber.com, Zeliha Selin Yıldırım, erişim tarihi: 5 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds