Biyografi

Fatih Ayhan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Fatih Ayhan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Fatih Ayhan’dan söz edeceğiz.

Fatih Ayhan Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Mart 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Fatih Ayhan, lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Oyunculuğunun yanı sıra motor ve kılıç sporlarıyla da ilgilenmektedir. Bu zamana kadar çeşitli projelerde rol alan Fatih Ayhan, ayrıca çeşitli belediyelerde de genel sanat yönetmeni olarak da görev almıştır. Fatih Ayhan aynı zamanda ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman adlı dizide rol almıştır. Fatih Ayhan, Havva Çakır’la evlidir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Fatih Ayhan, ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman adlı dizide Aydoğdu karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Fatih Ayhan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • yeniakit.com.tr, Fatih Ayhan, erişim tarihi: 25 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.