Biyografi

Işıl Açıkkar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Işıl Açıkkar kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi çocuğu var mı? Daha önceki yazılalarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Işıl Açıkkar’dan söz edeceğiz.

Işıl Açıkkar Kimdir?

  • Sunucu.

1984 Karşıyaka doğumlu olan Işıl Açıkkar, gazeteci-sunucu ve spikerdir. Lise yıllarında Ege TV’de çalışan Işıl Açıkkar, sonrasında Yeni TV televizyonunda muhabir ve sunucu olarak görev yapmıştır. Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tamamlayan Işıl Açıkkar, diksiyon ve sunuculuk eğitimlerini tamamladıktan sonra İngiltere’de bulunmuş; daha sonra Türkiye’ye dönerek kariyerini çeşitli kanallarda sürdürmüştür. Başarılı ve güzel spiker Işıl Açıkkar şu sıralarda TRT Ana Haber spikeri olarak görev yapmaktadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Işıl Açıkkar, sunuculuk ve spikerlik kariyerine de devam etmektedir. Başarılı spiker ve sunucu Işıl Açıkkar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • mynet.com, Işıl Açıkkar, erişim tarihi: 5 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.