Biyografi

Munise Özlem Öztürk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Munise Özlem Öztürk kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Munise Özlem Öztürk’ten söz edeceğiz.

Munise Özlem Öztürk Kimdir?

  • Oyuncu.

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Munise Özlem Öztürk, oyunculuk eğitimlerini İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Bugüne kadar çeşitli tiyatro oyunlarında görev alan Munise Özlem Öztürk, Baydöner adlı fastfood şirketinin reklam filminde görev almıştır. Sonrasında 4N1K adlı filmde İrem rolüyle oyunculuk kariyerini sürdürmüştür.

Ardından TRT 1 ekranlarında yayınlanan Lise Devriyesi adlı dizide Sahra karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu son olarak Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin adlı dizide Leyla karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Munise Özlem Öztürk 1.63 cm boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Munise Özlem Öztürk, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Munise Özlem Öztürk hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Munise Özlem Öztürk ile İlgili Aramalar

Google’da Munise Özlem Öztürk ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Munise Özlem Öztürk aslen nereli, Munise Özlem Öztürk kimdir nerelidir, Munise Özlem Öztürk boyu kaç, Munise Özlem Öztürk kilosu, Munise Özlem Öztürk sevgilisi var mı, Munise Özlem Öztürk oynadığı diziler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.