Dizi&FilmGündelik Hayat

Murat Yıldırım Teşkilat’tan Kesin Ayrıldı mı?

4 sezondur izleyici ile buluşan ve son derece sevilen dizilerden biri olan Teşkilat, son bölümüyle izleyicileri ekrana kilitledi. 7 Mart 2021tarihinde ilk bölümü ile ekranlara gelen Teşkilat, Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul’un baş rolleri ile başlamıştı. Ancak geçtiğimiz sezonlarda diziden ayrılan oyuncular yerine Murat Yıldırım ve Aybüke Pusat dahil birçok yeni isim dahil olmuştu. Belirli bir başrol üzerinden değil farklı karakterler üzerinden de ilerleyen Teşkilat’ın 5. sezonu da merak konusu.

Peki Murat Yıldırım’ın canlandırdığı Ömer Atmaca karakteri diziden tamamen ayrıldı mı?

Murat yıldırım diziye vedasını şu paylaşımı ile duyurmuştu. “Mirayımın doğduğu günlerde kabul ettiğim Teşkilat’a bu akşam son bölümümle veda ediyorum. Çok güzel zamanlarım oldu, çok güzel anılar biriktirdim. İyi ki kabul ettim iyi ki oynadım. Teşkilat bir ailedir öncekilerle ve sonrakilerle. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. TEŞKİLAT SENİ BULUR! Teşkilat dizisinde oldukça sevilen bir isim olan ve Ömer Atmaca karakteri ila izleyicilerden tam not alan Murat Yıldırım yapmış olduğu paylaşımla diziden kesin olarak ayrıldığını duyurmuştur. Böylelikle son sezonda Murat Yıldırım, Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt, Sarp Levendoğlu, Tuğçe Açıkgöz, Selin Genç Sena, Melisa Akman ve Serdar Yeğin gibi isimlerden oluşan ekibin dağıldığı söylenebilir. Aybüke Pusat gelecek sezonda Teşkilat’a devam edecek ancak yardımcı oyunculardan çoğu 5. sezon için olmayabilir. Ömer Atmaca’nın annesini oynayan Ebru Nil Aydın Aktemur da diziden ayrıldı. Öyle ki diğer sezon için farklı anlaşmalara giden dizi içim yeni ismimler düşünülmekte. Bazı isimlerde fikir birliği sağlanmış durumda bunlardan biri de Tolga Sarıtaş’a teklif götürüldüğü ve teklife olumlu yaklaştığı ileri sürülmektedir. Tolga Sarıtaş ve Aybüke Pusat “Söz” dizisinde de birlikte rol almıştı. Teşkilat!a yeni katılan oyuncuları sizlerle paylaşmyı sürdüreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds