Gündelik Hayat

Gönül Dağı Yeni Oyuncuları Kim? Gönül Dağı 5. Sezon

Başrollerini Berk Atan, Melis Sevinç, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Erdal Cindoruk, Hazal Çağlar, Nazlı Pınar Kaya’nın paylaştığı ve en düşük reyting ortalaması yüzde 6,5  olan Gönül Dağı 5. sezona da hazırlanıyor!

2020’den beri 4 sezon boyunca izleyiciyle buluşan ve reytingleri oldukça yüksek olan Gönül Dağı dizisi 5. sezon için hazırlanıyor! Bozkır masalı olarak izleyicilerin karşısına çıkan Gönül Dağı, konusuyla izleyicilerin gönlünü almayı başarmış durumda. İlk sezonundan beri reyting rekorları Gönül Dağı bu sezonuyla da izleyiciyi ekranlara bağlamakta kararlı. Bir aile dizisi olan Gönül Dağı, bu yönüyle de izleyici tarafından desteklenmektedir. Anadolu’nun bağrından kopan hikayeleri her şehirden insan için birer hazine gibi.. Başrollerini Gülsim Ali ve Berk Altan’ın paylaştığı Gönül Dağı’na Dilek karakterinin ölmesi ile Gülsim Ali veda etmişti. Kendinden sonra başrol oyuncusu olarak gelen Melis Sevinç ise Öğretmen Selma rolü ile izleyicilerden tam not aldı. 4. Sezon sonunda 146. Bölümde Zahide’nin ölüm haberinin ardından ise izleyici gelecek sezonu merak etmekte. 5. Sezonda kimler olacak? Zahide’nin hayatını kaybetmesinin ardından diziden ayrılmasıyla diziye yeni gelecek oyuncular konuşulmaya başlandı. Yeni sezonda Amcaoğulları Taner, Veysel Ramazan’ın çocuklarının büyüyeceği ve birkaç oyuncunun diziden ayrılacağı düşünülüyor. Diziden ayrılıp merak edilen isimlerden olan Ciritçi Abdullah ise diziye devam edecek. Diziye yeni katılacak olan isimleri ise sizinle paylaşmayı sürdüreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds