N Clean Derz Nerede Satılır?

N Celan derz nerede satılır, nereden tedarik etmek mümkündür? Daha önceki yazılarımızda çeşitli konularda merak edilen binlerce konu başlığından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca N Clean Derz’in nerede satıldığından söz edeceğiz.

N Clean Derz Nerede Satılır

N Clean Derz dolgusu tüm yapı marketlerde satılır. Ürünü internette alışveriş sitelerinde bulmak da mümkün. Yapı marketlerin web sitelerinden de sipariş verilebiliyor.

N Clean Derz Ne İse Yarar?

Mutfak, banyo, tuvalet, balkon fark etmeden evinizde her alanda bulunan fayans aralarında kullanılabilen hazır derz dolgusudur. Zamanla fayans aralarındaki derzler deforme oluyor, sararma, dökülme hatta küflenme, kararma gibi durumlar meydana gelen gelebilmekte. Bu durumlarda fayans aralarındaki eski derzi sokup yenisini uygulamak hem meşakkatli hem de ustalık gerektiren bir iş. N Clean Derz hazır dolgu eski derzi sönmeden direkt üzerine pratik bir şekilde uygulanarak derzleri yenilenmiş görünüme kavuşturur.

N Clean Derz Özellikleri Nelerdir?

Üretici firmanın içeriğine göre, ürün beyaz renkli olup leke tutmadığı ve kirlenmesini belirtilmiştir. Bunun dışında uygulandığı alanda hızlı bir şekilde kuruma sağladığı ve çatlamaya bir yapıda olduğu da bildirilmekte.

Görsel kaynak: hepsiburada.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.