Mimari

Rodoşose Daire Ne Demek?

Emlak piyasasının hızlanmasıyla birlikte evle ilgili merak edilen terimler de internet üzerinde çok daha fazla aratılmaya başladı. Bu sebeplerden dolayı biz de mimari kategorimizde aklınıza gelebilecek tüm soruları detaylı bir şekilde cevapladık. Bu makalemizde ise telaffuz etmesi bile bir hayli zor olan rodoşose daire ne demek? Sorusuna cevap vereceğiz.

Böylesine zor bir terim kullanılıyor olması aslında müşterileri zor durumlara düşürmek değil, gelenekten gelen ağız alışkanlığını devam ettirmekten ibarettir. Rodoşose daire, yüksek giriş daire anlamına gelir. Özel bir tabir kullanılmasının sebeplerinden biri de budur. Giriş kat ya da birinci katın arasında kalan daire için kullanılan teknik bir terimi ifade eder.

Eğer sizin de buna benzer merak ettiğiniz terimler bulunuyorsa yazı altına yorum olarak bırakmaktan çekinmeyiniz. Sizlere çok kısa sürelerde cevap vereceğiz. Böylelikle vakit kaybetmeden istediğiniz, size uygun olan evi bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds