Biyografi

Nalan Örgüt Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Nalan Örgüt kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nalan Örgüt’ten söz edeceğiz.

Nalan Örgüt Kimdir?

  • Oyuncu.

17 Mayıs 1961 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Nalan Örgüt, lisans eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar Bir Hikayem Var, Dabbe Bir Cin Vakası, Korkuyorum Anne, Suda Balık, Beşinci Boyut, Türkan, Zehirli Sarmaşık, Benim İçin Üzülme, Dabbe Bir Cin Vakası, Korkuyorum Anne, Suda Balık, Yılanların Öcü, İlişki Durumu Karışık, Bir Hikayem Var gibi çeşitli dizilerde görev alan Nalan Örgüt, son olarak Canevim adlı dizide Hikmet rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Nalan Örgüt 1.68 cm boyundadır ve 65 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nalan Örgüt hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Nalan Örgüt ile İlgili Aramalar

Google’da Nalan Örgüt ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; nalan örgüt aslen nereli, nalan örgüt kimdir nerelidir, nalan örgüt boyu kaç, nalan örgüt eşi kimdir, nalan örgüt boy kilo, nalan örgüt oynadığı diziler, nalan örgüt instagram hesabı, nalan örgüt nerelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.