Balım Gaye Bayrak Kimdir? Nereli ve kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Balım Gaye Bayrak kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Balım Gaye Yaprak’tan söz edeceğiz.

Balım Gaye Bayrak Kimdir?

  • Oyuncu.

27 Mart 2006 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Balım Gaye Bayrak, İki Dünya Arasında adlı dizide Zeynep rolünde oynamıştır. Ortaokul öğrencisi olan Balım Gaye Bayrak, Şair Nedim ortaokulu’nda okumaktadır. Balım Gaye Bayrak, Küçük Ağa adlı dizide canlandırdığı Derya rolüyle tanınmıştır. Yetenekli oyuncu Balım Gaye Bayrak Arka Sokaklar, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Bugünün Saraylısı adlı dizilerde görev almıştır. Balım Gaye Bayrak ayrıca 2015 senesinde Münafık adlı sinema filminde rol alarak film kariyerine adım atmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Zühtü Can Dağlar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Balım Gaye Bayrak, Kanal D’de yayınlanan Evlat Kokusu adlı dizide Ela rolünde oynamış ve Adını Sen Koy adlı dizide Asya karakterine hayat vermiştir. Balım Gaye Bayrak son olarak Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin adlı dizide Zeynep rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Yetenekli oyuncu Balım Gaye Bayrak 1.43 cm boyundadır ve 35 kilodur.
İlginizi Çekebilir:  CNN Türk Muhabiri Ceylan Sever Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Balım Gaye Bayrak’ın bu platform üzerinde 40 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Balım Gaye Bayrak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri ne iş yapmakta tarzında soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Ülkü Hilal Çiftçi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Balım Gaye Bayrak ile İlgili Aramalar

Google’da Balım Gaye Bayrak ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Balım Gaye Bayrak kaç yaşında Balım Gaye Bayrak Boyu Balım Gaye Bayrak oynadığı diziler Emir Berke Zincidi Balım gaye bayrak Instagram, balım gaye bayrak aslen nereli, balım gaye bayrak boyu kaç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara