Biyografi

Nazlıcan Demir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Nazlıcan Demir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Nazlıcan Demir’den söz edeceğiz.

Nazlıcan Demir Kimdir?

  • Oyuncu.

1998 yılında dünyaya gelen Nazlıcan Demir, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Nazlıcan Demir, mezuniyetinin ardından çeşitli tiyatro oyunlarında rol almıştır. Öncesinde Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı adlı dizide rol alan Nazlıcan Demir, aynı zamanda ”Veda Mektubu” isimli dizide rol almıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Nazlıcan Demir, Veda Mektubu isimli dizide Bennu Yıldırımlar’ın hayat verdiği Seher karakterinin gençliğini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu Nazlıcan Demir hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Nazlıcan Demir, erişim tarihi: 21 Ocak 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.