Necat Gülseven AKP? Necat Gülseven Kimdir? Boy Kilo?

Necat Gülseven AKP, Necat Gülseven kimdir, Necat Gülseven boy kilo? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Necat Gülseven’den söz edeceğiz.

Necat Gülseven Kimdir?

  • İş adamı.

1980 senesinde Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde dünyaya gelen Necat Gülseven, iş adamı ve girişimci olarak bilinmektedir. Eğitimine Diyarbakır’da başlayan Necat Gülseven, sonrasında İstanbul’a gelmiştir. Gülseven Turizm Otelcilik İnşaat A.Ş.’yi kuran Necat Gülseven, sonrasında yönetim kurulu başkanı olarak görev yapmıştır. Hayırsever olarak okullar inşa eden Necat Gülseven, 2015 senesinde Ebru Yaşar ile evlenmiştir. Ebru Yaşar ve Necat Gülseven çiftinin bu evliliklerinden bir ikiz çocukları dünyaya gelmiştir. Başarılı iş adamı Necat Gülseven, bugün Show Radyo, Viva Radyo , TV100 ve Bizimev TV gibi kanalların sahibidir.

İlginizi Çekebilir:  Suat Serdar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Milli Takım Tercihi Ne?

Necat Gülseven Boy Kilo?

  • Başarılı iş adamı Necat Gülseven 1.74 m boyundadır ve 85 kilodur.

İş adamı Necat Gülseven Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Başarılı iş adamı hakkında merak edilen annesi babası, Necat Gülseven AKP bağlantısı ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz