Biyografi

Simay Barlas Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Simay Barlas kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, sevgilisi, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Simay Barlas’tan söz edeceğiz.

Simay Barlas Kimdir?

  • Oyuncu.

5 Mayıs 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Simay Barlas, lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlamıştır. Simay Barlas, kamera karşısına ilk kez Paramparça dizisi ile çıkmış, özellikle Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizide canlandırdığı Gözde rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve Adı Efsane adlı dizide Naz rolünde oynamıştır. Simay Barlas, son olarak Artvinli adlı dizide Damla rolünde oynamıştır.

Kaç Yaşında?

Simay Barlas, özellikle Hayat Bazen Tatlıdır adlı diziyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu 5 Mayıs 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani Simay Barlas 2020 itibariyle 22 yaşındadır.

Simay Barlas ile İlgili Aramalar

Google’da Simay Barlas ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Simay Barlas Boyu Simay Barlas sevgilisi Simay Barlas Instagram Simay Barlas oynadığı diziler Simay Barlas ailesi Simay Barlas yaş Simay Barlas estetiksiz Simay Barlas doğum Tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi