Neslihan Arslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Neslihan Arslan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Neslihan Arslan’dan söz edeceğiz.

Neslihan Arslan Kimdir?

  • Oyuncu.

25 Nisan 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Neslihan Arslan, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümü’nde tamamladıktan sonra Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Acans Entertainment bünyesinde oyunculuk faaliyetlerin devam etmektedir. 2003 yılında yayınlanan Hayat Bilgisi adlı dizide ilk kez oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan ve baş rollerinde Özcan Deniz ve Aslı Enver’in yer aldığı İstanbullu Gelin adlı dizide Dilara karakterine hayat vermiştir. Başaralı oyuncu ayrıca Newyork’ta Beş Minare adlı filmde seslendirme yapmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Mehmet Beyazıt Denizolgun Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Neslihan Arslan 1.73 cm boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Neslihan Arslan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Gülin İyigün Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Neslihan Arslan ile İlgili Aramalar

Google’da Neslihan Arslan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara