Biyografi

Neyra Kayabaşı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Neyra Kayabaşı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Neyra Kayabaşı’dan söz edeceğiz.

Neyra Kayabaşı Kimdir?

  • Oyuncu.

1993 yılında Kıbrıs’ın Girne kentinde dünyaya gelen Neyra Kayabaşı, oyuncu olarak tanınmaktadır. Lisans eğitimini Yakın Doğu Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesi’nde tamamlayan Neyra Kayabaşı, 2019 yılında Onur Kayabaşı ile evlenmiştir. Bu zamana kadar çeşitli tiyatro oyunlarında rol alan Neyra Kayabaşı, aynı zamanda Maria ve Mustafa ile Aldatmak adlı dizide yaşamıştır.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Aldatmak (TV Dizisi, 2022)
  • Maria ile Mustafa (Nazlı, TV Dizisi 2020)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Neyra Kayabaşı, oyunculuk çalışmalarına ATV ekranlarında yayınlanan Aldatmak adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Neyra Kayabaşı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Neyra Kayabaşı, erişim tarihi: 7 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.