Biyografi

Nihan Günay Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Eşi?

Nihan Günay kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Nihan Günay’dan söz edeceğiz.

Nihan Günay Kimdir?

  • Sunucu.

19 Ekim 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Nihan Günay, gazetecilik mesleğine Kanal D’de muhabir olarak başlamıştır. Sonrasında TGRT Haber, CNN Türk ve A Haber bünyesinde muhabir olarak görev alan Nihan Günay, ayrıca A Haber’de yayınlanan ”Dizi Haber” adlı programı ve hafta sonu haberlerini sunmuştur. Nihan Günay, ayrıca sabah bülteninin de sunuculuğunu yapmaktadır. Nihan Günay, sabah haberlerinin yanı sıra hafta sonu ana haber bültenini de sunmaktadır. Nihan Günay ayrıca Özcan Altıntaş ile evlidir ve bu evliliğinden bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı sunucu Nihan Günay 1.65 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nihan Günay, sunuculuk kariyerine A Haber bünyesinde devam etmektedir. Başarılı ve tecrübeli sunucu Nihan Günay hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Nihan Günay, erişim tarihi: 11 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds