Otomobil

Mondial 50 ZNU EC Ne Demek?

50 cc motosikletler B sınıfı ehliyetle de kullanma imkanı vermesi sayesinde fazlasıyla rağbet görüyor. Mondial markası da hem B sınıfı sürücü belgesiyle rahatlıkla kullanabileceğiniz hem de dikkatleri üzerine çekecek derecede hoş bir tasarıma sahip 50 ZNU EC modelini piyasaya sürdü. Mondial 50 ZNU EC demek, markanın 50 cc ve ZNU modeli olduğunu ifade etmektedir. Sonundaki EC ise Euro 4 motor teknolojisine sahip modellerde kullanılan bir seri kodudur.

Muadillerine oranla fiyatının da uygun olması ZNU EC modelini bir tercih olarak düşünmeye değer kılsa da şehir içinde tüm işlerini rahatlıkla görmek isteyen kullanıcıları tam olarak tatmin edemeyeceğini söyleyebiliriz. Bu model yerine en az 110 CC modelleri tercih etmek, özellikle İstanbul gibi karmaşık ve hızlı trafiğe sahip şehirlerde çok rahat hareket etmenize imkan tanıyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi