Sıla Türkoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Sıla Türkoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sıla Türkoğlu’ndan söz edeceğiz.

Sıla Türkoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

18 Nisan 1999 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Sıla Türkoğlu, lise eğitimini Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Tunay Menajerlik bünyesinde oyunculuk faaliyetlerine devam eden Sıla Türkoğlu, ilk oyunculuk eğitimini Ağlama Anne adlı dizide yaşamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Neva Samancı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Daha sonra ise Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin adlı dizide oynadığı rolle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Sıla Türkoğlu, bu dizide Suna karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Sıla Türkoğlu, daha sonra da yine Kanal 7 kanalında yayınlanan Emanet adlı dizide Seher karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Şebnem Ceceli Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Sıla Türkoğlu 1.68 cm boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sıla Türkoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Sıla Türkoğlu ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Rapçi Ezhel Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Google’da Sıla Türkoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sıla Türkoğlu Instagram Sıla Türkoğlu boyu Sıla Türkoğlu oynadığı Diziler Sila Türkoğlu Twitter Sıla Türkoğlu sevgilisi Sıla Türkoğlu burcu Sıla Türkoğlu Ağlama Anne Sıla Türkoğlu Instagram hesabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce