Biyografi

Nil Özdemir Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Boyu?

Nil Özdemir kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Nil Özdemir’den söz edeceğiz. 

Nil Özdemir Kimdir? 

  • Çocuk Oyuncu.

2010 doğumludur. Öncesinde Pınar Kido, Civil, Finish ve Vodafone Türkiye gibi firmaları. reklam filmlerinde rol almıştır. Nil Özdemir son olarak Haydi Tut Elimi adlı filmde rol almıştır. Çocuk oyuncu Nil Özdemir söz konusu dizide Coşkun Demir, Erhan Yazıcıoğlu, Işıl Yücesoy, Ezo Sunal, İzzet Öz gibi isimlerle beraber rol almıştır Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Nil Özdemir, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Nil Özdemir hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Nil Özdemir, erişim tarihi: 3 Şubat 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds