Gizem Çetin Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Gizem Çetin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu ve spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Gizem Çetin’den söz edeceğiz.

Gizem Çetin Kimdir?

  • Spiker & Sunucu
İlginizi Çekebilir:  ''Masumlar Apartmanı Psikiyatr-Doktor'' Seda Akman Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu?

Anne tarafından İskeçeli olan Gizem Çetin, doğma büyüme İstanbulludur. Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamlayan Gizem Çetin, son sınıfta eğitimine devam ederken NTV’deki stajını sürdürmüş ve bu kanal bünyesinde çeşitli görevlerde bulunmuştur. Mezuniyetinin ardından Londra’da medya ve iletişim alanında yüksek lisans yapan Gizem Çetin, sonrasında ülkeye dönmüş ve BBC Türkçe’de çalışmaya başlamıştır. Ardından Beyaz TV’de bir sağlık programında sunuculuk yapan Gizem Çetin, sonrasında da TV 100’da haber sunuculuğu yapmaya başlamıştır. Evli değildir, sevgilisi var mı bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir:  Sarpcan Köroğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gizem Çetin, spikerlik & sunuculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı spiker ve sunucu Gizem Çetin hakkında merak edilen doğum tarihi kaç, sevgilisi var mı, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Sevinç Kumaş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

kaynak:

  • https://www.gazetedamga.com.tr/tv/gizem-cetin-kimdir-kac-yasinda-nereli-evli-mi-instagram-hesabi-h74998.html, erişim tarihi: 1 Mart 2022
  • https://www.instagram.com/cetingizem8/, erişim tarihi: 1 Mart 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi