Biyografi

Zeynep Bastık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Zeynep Bastık kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesine burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Zeynep Bastık’tan söz edeceğiz.

Zeynep Bastık Kimdir?

— Dizi oyuncusu
— Müzisyen

Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma isimli diziyle adından söz ettiren Zeynep Bastık, bu dizide İrem karakterini canlandırmış ve büyük bir beğeni toplamıştır. Zeynep Bastık, dizi oyuncusu olmasının yanı sıra müzisyendir.

Zeynep Bastık Hayatı

8 Temmuz 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Zeynep Bastık, orta ve lise öğrenimini İzmir’de tamamlamıştır. Bastık, bir dönem Murat Dalkılıç’ın sa vokalistliğini üstelemiş ve Lüzumsuz Savaş isimli parçasına düet yapmıştır. Bu şarkı ilke birlikte geniş kitleler tarafından tanınmaya başlayan Zeynep Bastık, daha sonra büyük çıkış yakalayan Fırça isimli şarkısı ise müzik kariyerine adım atmıştır.

Müzik kariyerinin yanında oyunculuk da yapan Zeynep Bastık, Adı Mutluluk ve Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli dizilerde oyunculuk yapmış ve kariyerine bu şekilde devam etmiştir.

Boy&Kilo

Fox TV’de yayınlanan dizilerle tanınırlığı artan Zeynep Bastık’ın boyu ve kilosu:

Boy: 1.65m
Kilo: 53
Burç: Yengeç

Zeynep Bastık Filmografisi

2018 – Yasak Elma (İrem) (TV Dizisi)
2016 – Umuda Kelepçe Vurulmaz (Rüya) (TV Dizisi)
2015 – Adı Mutluluk (Gonca Gül Duran) (TV Dizisi)

Zeynep Bastık’ın Yol Şarkısı

Fikri Karayel’e ait olan Yol isimli şarkıyı seslendiren Zeynep Bastık, performansı ile göz doldurmuş ve büyük bir beğeni toplamıştır. Zeynep Bastık’ın Yol şarkısına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Zeynep Bastık Ekşi Sözlük Yorumları

Zeynep Bastık hakkındaki en çok arama yapılan konu başlıkları arasında aşağıda da görüldüğü üzere ‘zeynep bastık ekşi‘ arama terimi yer almaktadır. Zeynep Bastık hakkında bazı Ekşi Sözlük yazarlarının yorumları;

  • sesine değil, yüzüne aşık olduğum kötü sesli müzisyen.
  • cover’lari cok basarili tatli bir kiz. yeni sarkisi ‘her yerde sen’ pek de basarili olmus diyemem ama cover’larinin hatrina elestirimi filtreliyorum.
  • gelecek vaad etmeyen genç yetenek’tir.

Zeynep Bastık Hakkında Kullanıcıların Yaptığı Diğer Aramalar

zeynep bastık evlendi, zeynep bastık dizi, zeynep bastık yasak elma, zeynep bastık instagram, zeynep bastık umuda kelepçe vurulmaz, zeynep bastık ekşi, zeynep bastık murat dalkılıç, zeynep bastık fırça

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.