Biyografi

Nur Bilen Yavuzer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Nur Bilen Yavuzer kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı önemli sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nur Bilen Yavuzer’den söz edeceğiz.

Nur Bilen Yavuzer Kimdir?

– Sosyal medya fenomeni.
– Girişimci.

1980 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Nur Bilen Yavuzer, lisans eğitimini Ankara Bilkent Üniversitesi Turizm Bölümü’nde tamamlamıştır. Uzun bir süre turizm sektöründe faaliyet gösteren Nur Bilen Yavuzer, Reha Yavuzer ile evlidir. Yavuzer, eşi ile beraber Rene Clinic’i kurmuştur. Bu sayede en büyük hayali mesleği haline gelmiştir. Pek çok kurum ve kuruluştan bu alanda eğitimler almıştır.

-2012, London School of Make up, Profesyonal Makyaj uygulaması
-2013, London Natural Enhancements, Kozmetik dövme ve silme uygulaması
-2013, London Natural Enhancements, Medikal dövme uygulaması
-2014, London Natural Enhancements, dövme silme uygulaması
-2014, Akademi Royal Eğitim Kurumları, Estetisyenlik ve Kalıcı makyaj
-2017, New York Institute of Aromatic Studies, Aromaterapi

Öte yandan Beauty Omelette adlı bir blog sayfası açan Nur Bilen Yavuzer, bu blog üzerinden makyaj, moda ve güzellikle ilgili çeşitli bilgiler, püf noktalar ve deneyimlerini paylaşmaktadır. Uzman estetisyen Nur Bilen Yavuzer, ayrıca Rene Beauty’de güzellik danışmanı olarak tecrübelerini paylaşmaktadır.

Nur Bilen Yavuzer, aynı zamanda Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlar yapmaktadır. Yavuzer’in bu platform üzerinde 520 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Nur Bilen Yavuzer hakkında merak edilen boyu, ilk eşi kimdir, tüp bebek yaptı mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Nur Bilen Yavuzer ile İlgili Aramalar

Google’da Nur Bilen Yavuzer ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Nur Bilen Yavuzer boyu reha yavuzer’in ilk eşi kimdir Nur Bilen Yavuzer Merve Özkaynak Nur Bilen Yavuzer markası Reha Yavuzer Kimdir Nur Bilen Yavuzer’in Evi Nur Bilen Yavuzer eski hali Nur Bilen Yavuzer tüp bebek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds