Biyografi

Mahir Düz Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Son zamanlarda özellikle Instagram’da oldukça popüler hale gelen ve takipçi sayısı 200 binin üzerinde olan Mahir Düz, sosyal medyanın en çok konuşanları arasında. Mahir Düz’ün kim olduğunu merak edenler, internette çeşitli aramalar yaptılar. Peki Mahir Düz kimdir? Mahir Düz hakkında merak edilenler. Mahir Düz ne iş yapıyor?

Audi marka aracı ile çeşitli yerlerde ve çeşitli zamanda araç içerisinden çektiği videoları sosyal medya hesabından paylaşan Mahir Düz, bu sayede takipçi sayısını 200 bine çıkarmış. “Şahsi ve tek hesabımdır” diyerek sosyal medyada yer edinen Mahir Düz’ü yakından tanıyalım.

Araç içerisinden çektiği videoları ses ve müzik ekleyip “klip” halinde paylaşan Mahir Düz, özellikle trafikte sergilediği tehlikeli hareketleriyle tepki çekmiş hatta Show TV, Mahir Düz’ü şöyle haber yapmıştı.

Show TV’nin “kim olduğu bilinmiyor” şeklinde verdiği haberdeki kişi mevzubahis kişi Mahir Düz’dür.

Makas atarak trafikte diğer sürücülerin hayatını tehlikeye atan ve bunu bir marifetmiş ve dünyanın en sıradan işiymiş gibi sosyal medya üzerinden paylaşana Mahir Düz, takipçileri tarafından bir hayli seviliyor.

Mahir Düz (solda)

İnternet fenomeni olma yolunda ilerleyen ve takipçi sayısı hızla artan Mahir Düz’ün ne işe meşgul olduğu konusunda veya kim olduğu konusunda herhangi bir somut bilgi yok. İstanbul’da HKS Mekanik’in sahibi olduğu bilgisi dışında da net bir bilgi elimize ulaşmış değil fakat Çağdaş Baybaşin ile arasındaki ilişki, kim olduğu hakkında ipuçları veriyor. Aşağıdaki linkte Çağdaş Baybaşin hakkında detaylı bilgiler mevcut.

Instagram hesabına göz attığımızda ise kendisinin rallici olduğunu veya ralliye ilgi duyduğunu görmek mümkün. Audi marka aracıyla tabiri caizse “ölüm saçan” Mahir Düz’ün Instagram hesabından paylaştığı bir gönderi şöyle:

Gece sabahın #müzik @gazapizmanilacar

A post shared by ŞAHSİ VE TEK HESABIMDIR… (@mahirduz) on

Show TV’nin haber yaptığı videoya benzer bir formattaki bu videoda da Mahir Düz’ün trafikteki diğer sürücülerin hayatını nasıl tehlikeye attığını görmek mümkün.

Şakir Düz Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Çağdaş Baybaşin Kimdir? Nerelidir? Ne İş Yapar?

Mahir Düz’ün böyle bir sosyal medya hesabına sahip olmasından daha çok dikkat çeken şey ise Mahir Düz’ü takip eden 200 bin kişi olması. Her ne kadar “usta” gözükse de trafikte böyle hareketler sergilemesi, bir skandal niteliği taşıyor.

Kedi Mari Kimdir? Nerelidir? Hangi Üniversitede Okuyor?

 

Instagram Fenomeni Gizem Tan Kimdir?

Veysel Zaloğlu Kimdir?

Czn Burak (Burak Özdemir) Kimdir? Nerelidir?

Bir diğer Instagram fenomeni Samsunlu iş adamı  Azad Yılmaz için;

Azad Yılmaz Kimdir? Nereli? Ne İş Yapıyor?

One thought on “Mahir Düz Kimdir? Ne İş Yapıyor?

  • mahir efendi yaşın 70 e yaklaşmış ama hareketler 18 yaşındaki ergen.artık meydanı çocuklarına bırak.git emekliliğini yaşa. koskoca adam…Biz ergeniz senın gibi hareketlerimiz yok..

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds