Biyografi

Seda Telciler (Sabah) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Seda Telciler kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç, evli mi bekar mı, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Seda Telciler’den söz edeceğiz.

Seda Telciler Kimdir?

  • Oyuncu.

Seda Telciler Sabah. 1 Ocak 1986 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Seda Telciler, lise eğitimi İzmir Türk Koleji’nde tamamlamıştır. Seda Telciler, lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra İzmir Dans Akademi’de bale ve karakter dersleri almış, bunların yanı sıra Fransa’nın başkenti Paris’te de dil eğitimi almıştır. Öte yandan Georgetown Üniversitesi’nde ise İngilizce eğitimi almıştır.

Müzikle de yakından ilgilenen Seda Telciler, kariyerinin bir döneminde ise ‘Orta Şekerli Kahve’ adlı bir albüm de çıkarmıştır. Telciler, FOX TV’de yayınlanan Hayat Sevince Güzel adlı dizide Sevgi Göçer karakterine hayat vermiştir. Seda Telciler, Survivor adlı yarışmada tanınan ve şöhrete kavuşan Selim Sabah ile 2017 senesinde evlenmiştir.

Şu anda kariyerine pilates eğitmeni olarak devam eden Seda Telciler Sabah, Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunmaktadır. Sabah’ın bu platform üzerinde 15 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Seda Telciler hakkında merak edilen boyu, kilosu, annesi babası kardeşleri kim, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Seda Telciler ile İlgili Aramalar

Google’da Seda Telciler ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Seda Telciler oynadığı diziler Seda Telciler yaş Seda Telciler dizileri Seda telciler Instagram, Seda Telciler evlendi, seda telciler instagram, seda telciler boyu kaç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.