Nur Tuğba Namlı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Nur Tuğba Namlı kimdir, nereli ve kaç yaşında, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nur Tuğba Namlı’dan söz edeceğiz.

Nur Tuğba Namlı Kimdir?

  • Sunucu

1983 yılında Mersin’de dünyaya gelen Nur Tuğba Namlı, lisans eğitimini Balıkesir Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Asıl popülaritesini Var Mısın Yok Musun isimli yarışma ile kazanan Nur Tuğba Namlı, Gülgün Ferman’dan özel olarak sunuculuk üzerine dersler almıştır. Bir dönem SKY Türk ve NTV’de de sunuculuk yapan Nur Tuğba Namlı, NTV’de canlı yayında yaptığı bir gaf nedeniyle ekranlardan uzun bir süre uzak kalmıştır. Daha sonra ise tekrar TV8 ekranlarında sunuculuk yapmaya devam etmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Azra Şimal Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

TV8’de Ütopya adlı yarışmanın gündüz kuşağında yayınlanan Ütopya Panaroma adlı programın sunuculuğunu üstlenmiştir. Yarışmanın sona ermesinin akabinde ise yine TV8’de yayınlanan Survivor yarışmasında gündüz kuşağı programını Hakan Hatipoğlu ile beraber sunmuştur. Daha sonra yine TV8’de Hakan Ural ile beraber Gel Konuşalım adlı programın sunuculuğunu yapmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Bahar Gençalp Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu?

Evli mi? Eşi Kim?

TV8 ekranlarının deneyimli sunucusu Nur Tuğba Algül, 2015 yılında iş adamı Mustafa Namlı ile dünya evine girmiştir. Namlı çiftinin bu evliliklerinden Arden ve Eliz isminde 2 çocuğu dünyaya gelmiştir.

NTV ekranlarında şehit haberlerinden sonra şarkı söyleyerek büyük bir gafa imza atan Nur Tuğba Algül, o dönem eleştiri oklarının hedefi olmuş ve istifa etmek zorunda kalmıştı. Eşinden boşanmamıştır, Yüzünde estetik olup olmadıüını belirtmemiştir.

İlginizi Çekebilir:  Duygu Gökhan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Nur Tuğba Namlı ile İlgili Aramalar

Google’da Nur Tuğba Namlı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Nur Tuğba Namli Instagram Mustafa Namlı kimdir, kaç yaşında Mustafa Namlı Nur Tuğba Namlı estetik Nur Tuğba Namlı boşandı Nur Tuğba Namlı eşi Nur Tuğba Namlı gaf Nur tuğba namlı ekşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara