Biyografi

Nurberfin Çiroğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Nurberfin Çiroğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nurberfin Çiroğlu’ndan söz edeceğiz.

Nurberfin Çiroğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

Nur Berfin Çiroğlu olarak da geçmektedir. 1992 yılında dünyaya gelen Nurberfin Çiroğlu, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Üniversitede eğitim aldığı sırada çeşitli firmaların reklamlarında rol alan Nurberfin Çiroğlu, aynı zamanda modellik ve oyunculuk da yapmıştır. Adını Sen Koy adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Nurberfin Çiroğlu, sonrasında ise Bir Litre Gözyaşı adlı dizide Hande karakterine hayat vermiştir. Başarılı ve güzel oyuncu Nurberfin Çiroğlu, ayrıca Bizim Hikaye adlı dizide oynamıştır. Nurberfin Çiroğlu’nun Efe Helvacı ile ilişkisi olduğu bilinmektedir.

Oynadığı Dizi ve Filmler?

  • 2020 – Mucize Doktor
  • 2019 – Bizim Hikaye
  • 2018 – Bir Litre Gözyaşı
  • 2018 – Adını Sen Koy

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Nurberfin Çiroğlu 1.66 m boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nurberfin Çiroğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Nurberfin Çiroğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Kaynak: biyografi.biz (6 Kasım 2021), diziler.com (6 Kasım 2021)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.