Tümer Gülümserler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Tümer Gülümserler kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, boyu kaç, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin sevgililerini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tümer Gülümserler’den söz edeceğiz.

Tümer Gülümserler Kimdir?

Aslen İzmir Karşıyakalı olan Tümer Gülümserler, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstriyel Elektronik Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun olmuştur. Bilgi İşlem ve Elektronik alanında uzmanlaşan Tümer Gülümserler, 2007 Aralık ayında İzmir’de bilgisayar üzerine çeşitli işlerde bulunmuştur. Öte yandan sosyal medya alanında da uzmanlık sağlamıştır. Aynı zamanda Yaşar Üniversitesi Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya üzerine de uzmanlık eğitimi almıştır.

Yüzleşme adlı dizide ekranlarda boy göstermeye başlamıştır. Gözde Çığacı ile olan ilişkisi ile uzun süre konuşulmuştur. Gözde Çığacı ile Tümer Gülümserler daha sonra evlenme kararı almıştır.

Pek çok sosyal sorunluluk projesinde de etkin olarak görev yapan Tümer Gülümserler, Pınar Karşıyaka Kulübü’nün sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak görev yapmıştır.

Tümer Gülümserler ile İlgili Aramalar

Google’da Tümer Gülümserler ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Tümer Gülümserler kimdir Tümer Gülümserler kaç yaşında Tümer gülümserler Instagram Tümer Gülümserler yaş, tümer gülümserler aslen nereli, tümer gülümserler gözde çığacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.