Biyografi

Nurkan Aydoğan, Nurkan Aydoğan Kimdir ? Nurkan Aydoğan Hakkında Merak Edilenler

1984 Malatya doğumlu olan Nurkan Aydoğan, Turgut Özal Anadolu Lisesi ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur.1994-2000 Yılları arasında Almanya’da yaşamıştır. 2005 yılından itibaren Bankacılık Sektöründe, Müşteri Temsilcisi, Üst Kitle Müşteri Danışmanı, Dış Ticaret Uzmanı, İhtisas İşlemleri Uzmanı, Test Mühendisliği, İş Analisti bölümlerinde çeşitli seviyelerde görev alan Nurkan Aydoğan,  2012 yılı itibariyle Dijital Medya Sektöründe görev almıştır.

Uzmanı olduğu Bankacılık ve Dijital Pazarlama alanında Süreç yönetimi, Proje Yönetimi konularından sonra; AYD MediaPublishing Şirketini kurmuştur. Web tabanlı projeler konusunda çalışmaya başlamıştır. 2016 yılından beri Kurucusu olduğu AYD Media Şirketinde Direktör olarak “Proje Yönetimi ve Yurt Dışı Sektör Analizi” konularında şirket görevini üstlenmektedir.

Uzman olduğu sektörlerde yazdığı makaleler ve röportajlar sektörün önde gelen platformlarında ve basın kanallarında yayınlanmıştır. 

Hem şirketi bünyesinde hem de Bankacılık alanında mentorlukyapan Nurkan Aydoğan, özellikle bankacılık sektörü ile Dijital Pazarlamanın birbirine bağlantısı konusunda projelerde yer alıyor. Kendi deneyimlerinden yola çıkarak başarı odaklı deneme ve yazılarını kişisel web sitesi nurkanaydogan.com.tr ‘ de 2019 yılından itibaren paylaşmaya başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds