Kıvanç Baran Arslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Kıvanç Baran Arslan kimdir, nerelidir ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Kıvanç Baran Arslan’dan söz edeceğiz.

Kıvanç Baran Arslan Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Temmuz 1988 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Kıvanç Baran Arslan, lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra oyunculuk üzerine eğitimler alan Kıvanç Baran Arslan, Artiz Mektebi adlı yarışmaya katılmış ve ilk adımı bu sayede atmıştır. 2012 senesinde TRT 1 ekranlarında 2012 senesinde yayınlanan Zengin Kız Fakir Oğlan adlı dizide ilk kez oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Deneyimli oyuncu Kıvanç Baran Arslan, daha sonra da Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show’da Hamza rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Instagram ve Tiktok Fenomeni Meltem Güleryüz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Kıvanç Baran Arslan, 1.89 cm boyundadır ve 85 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Kıvanç Baran Arslan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Tuğçe Demir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Kıvanç Baran Arslan ile İlgili Aramalar

Google’da Kıvanç Baran Arslan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Kıvanç Baran Arslan Boyu Kıvanç Baran Arslan Kimdir Baran Arslan Instagram Kıvanç Baran Arslan Güldür Güldür Kıvanç Baran Arslan aslen Nereli, kıvanç baran arslan aslen nereli

İlginizi Çekebilir:  Genco Özak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce