Biyografi

Şakir Düz Kimdir? Ne İş Yapıyor?

İnternete araba konsolunun videosunu çekip atmak son zamanların en çok tutan moda akımlarından biri haline geldi. Bu akımın birçok temsilcisi var. Gerek trafikte sürücülerin hayatlarını tehlikeye atmaları, gerekse cinayete teşebbüs edecek kadar riskli hareket sergilemeleri nedeniyle bazı kesimlerin tepkisini çeken bu tip insanlar, çoğu insan tarafından zevkle takip ediliyor. Bunlardan biri de Şakir Düz. Daha önceki yazılarımızda bahsettiğimiz Mahir Düz’ün ağabeysi. 

Şakir Düz Kimdir? 

Kendisini Instagram biosunda “traffic rider” olarak tanımlayan Şakir Düz, kendisi gibi Instagram fenomeni olan Mahir Düz’ün abisi. 

Instagram’a lüks ve sportif arabalarının konsoldan videolarını çeken ve bunu sosyal medya aracılığıyla paylaşan Şakir Düz, 100 bin takipçiye ulaşmış durumda. 

Abisi Mahir Düz gibi Şakir Düz de Instagram’a çeşitli videolar atıyor ve takipçileri ile bu videoları paylaşıyor. 

Insan abisini hic bagaja kitlermi ?? @mahirduz

A post shared by Şakirdüz ?? (@sakir.duz) on

Hem Mahir Düz hem de Şakir Düz hakkındaki tek bilinen şey “maganda” olmaları. Diziyle makas atan ve Show TV’de haberlere çıkan Mahir Düz’ün abisi olan Şakir Düz de aynı yolun yolcusu. 

Trafikte insanların hayatlarını tehlikeye atmayı bir “marifetmiş gibi” paylaşan bu iki kardeşin otomobil dışında motosiklet ve ralli ile de bir ilgisi bulunmamaktadır. 

Kardeşi Mahir Düz’e göre daha sosyal olan Şakir Düz, eğlenceli bir kişilik olarak göze çarpıyor. Fakat Instagram’a attığı videolara biraz göz atınca, işin aslı hiç de öyle değil. Bu insanlar birer trafik magandaları ve onların tek düşündüğü kendilerine göre eğlenceli olan videoların başkaları tarafından ne kadar izlendiğidir. Trafikteki insanların hayatlarını “zerre” umursamayan bu ikili hakkında ise en ufak bir bilgi olmaması hayret verici. Show TV’de haberlere çıkan Mahir Düz hakkında bile en ufak bir bilgi söz konusu değil. 

Mahir Düz Kimdir? Ne İş Yapıyor?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds