Biyografi

Okan Can Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Okan Can kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Okan Can’dan söz edeceğiz.

Okan Can Kimdir?

  • Oyuncu.

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Okan Can, oyunculuk eğitimlerini Avcılar Belediye Tiyatrosu’nda ve İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk kariyerine 2012 yılında ”Fading” adlı kısa filmle başlayan Okan Can, sonrasında Sokağın Çocukları ve Hiç gibi dizilerde rol almıştır.

Rol Aldığı Projeleri

  • 2021 – Hiç (Bülent) (TV Dizisi)
  • 2020-2021 – Sokağın Çocukları (Okan) (TV Dizisi)
  • 2012 – Fading (Kısa Film)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Okan Can, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Okan Can hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi