Buminhan Dedecan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Buminhan Dedecan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Buminhan Dedecan’dan söz edeceğiz.

Buminhan Dedecan Kimdir?

  • Oyuncu.

20 Temmuz 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Buminhan Dedecan, lisans eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Radyo Televizyon ve Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Erberk Ajans bünyesinde mankenlik eğitimleri alan Buminhan Dedecan, çeşitli kurumlarda da oyunculuk eğitimlerini tamamladıktan sonra birçok dizi ve filmde görev almıştır. Başarılı oyuncu Buminhan Dedecan, özellikle Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizide oynadığı Baki karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Buminhan Dedecan, sonrasında ise Fetih 1453 adlı filmde rol almıştır. Başarılı oyuncu Dedecan aynı zamanda çeşitli reklam filmlerinde rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Bursa Eski Belediye Başkanı Recep Altepe Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Buminhan Dedecan 1.90 m boyundadır ve 84 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Buminhan Dedecan, oyunculuk çalışmalarına devam ediyor. Başarılı oyuncu Buminhan Dedecan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Oya Okar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Hangi Dizilerde Oynadı?

  • Arka sokaklar- Caner, 2016 –
  • Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz -Ayhan,
  • Kurtlar Vadisi Pusu -Baki ,
  • Ezel ,
  • Fetih 1453- Lağımcı Mustafa Ağa,
  • Çanakkale
  • Yüzyıllarca Asker, Sıkıysa Yakala

Buminhan Dedecan ile İlgili Aramalar

Google’da Buminhan Dedecan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Buminhan Dedecan Kurtlar Vadisi Buminhan Dedecan Kimdir Buminhan Dedecan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, buminhan dedecan aslen nereli, buminhan dedecan boyu kaç, buminhan dedecan instagram hesabı.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Didem Açar (Diddew) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara