Duygu Çakmak Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Duygu Çakmak kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Duygu Çakmak’tan söz edeceğiz.

Duygu Çakmak Kimdir?

  • Manken.

1995 yılında İzmit’te, aslen Tuncelili olan bir ailenin ferdi olarak dünyaya gelmiştir. İlkokul ve lise eğitimini İzmit’te tamamlayan Duygu Çakmak, sonrasında İstanbul’a yerleşmiştir. Lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır ve yüksek lisans eğitimine ise yine aynı üniversitede Sakarya Üniversitesi İletişim Bilimleri Anabilim Dalı‘nda devam etmektedir. İyi seviyede İngilizce ve Almanca bilen Duygu Çakmak, 2019’dan beri de modellik yapmaktadır Oyunculuk eğitimlerini Avni Kütükoğlu’ndan alan Duygu Çakmak, 2019 Best Model Turkey yarışmasında ikincilik almış; 2021 yılında Miss Europe yarışmasında da üçüncülük elde etmiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Duygu Çakmak, modellik çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı model Duygu Çakmak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • biliyo.org, erişim tarihi: 27 Şubat 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber